Profesjonalne zmywarki gastronomiczne dla każdego

Żyjemy w czasach, w których żyje się szybko. Dużo pracujemy, przez co też dużo czasu spędzamy poza domem jedząc na przykład lunch ze znajomymi, biznesowe kolacje lub po prostu w hotelach na wakacjach. Dlatego jako producent zmywarek gastronomicznych staramy się poprzez swoje działania i nieustanny rozwój technologii przyspieszyć, zoptymalizować i ułatwić proces mycia naczyń dla przedsiębiorców w gastronomii.

Zmywarki domowe a zmywarki profesjonalne

Dziś już prawie w każdym domu znajduje się zmywarka, gdyż po pierwsze oszczędza nas czas, a po drugie – pieniądze. W związku z tym dlaczego nie skorzystać ze zmywarek przemysłowych? Są one zdecydowanie bardziej efektywne niż osoba która miałaby zmywać, nie wspominając o aspektach ekologicznych i oczywiście – ekonomicznych. Kto konkretnie może być zainteresowany zmywarkami do gastronomii?

W jakich branżach wykorzystuje się zmywarki gastronomiczne?

Jeśli czytacie ten artykuł, bo jesteście przedsiębiorcą pracującym w gastronomii i zastanawiacie się czy zmywarka nadaje się do Waszej branży, trafiliście idealnie!

Zmywarki do lokali gastronomicznych

Na całym świecie najpowszechniej stosowane są zmywarki gastronomiczne oczywiście w restauracjach, barach i kawiarniach, gdzie wyśrubowane kontrole czystości i nieskazitelny blask szkła są bardzo ważne. Dlatego zmywarki są tu niezbędne! Czyste, błyszczące naczynia i sztućce przyciągną i utrzymają na pewno kolejnych, zadowolonych klientów, gdyż jak wiadomo- nawet najlepsze danie- podane na brudnym talerzu lub wino w kieliszku z pozostałością szminki, nie będzie w stanie obronić się tylko smakiem. To samo dotyczy branży hotelarskiej, gdzie nawet na większą skalę gotowane są posiłki dla dużej ilości osób.

Szkoły i szpitale czyli zmywarki w żywieniu zbiorowym

Nie możemy również zapomnieć o miejscach żywienia zbiorowego, takich jak szkoły, szpitale, domy spokojnej starości czy liczne, popularne teraz cateringi, gdzie liczy się przede wszystkim czas i dobra logistyka pracy. Żadna osoba na etacie nie jest w stanie umyć tak szybko i tak dobrze naczyń, jak profesjonalna zmywarka gastronomiczna! W mniejszych ośrodkach stosowane są głównie zmywarki podblatowe, natomiast do większych firm zmywarki kapturowe. Większe zmywarki, taśmowe i tunelowe- będą stosowane głównie w karmieniu zbiorowym, bądź produkcji.

Jaka powinna być zmywarka do zastosowań w zakładach produkcyjnych?

Właśnie w zakładach produkujących i przetwarzających żywność- zmywarki gastronomiczne większych gabarytów są również niezbędnym elementem, który gwarantuje osiągnięcie końcowego sukcesu. W takich zakładach jak piekarnie, cukiernie czy masarnie zmywarki przemysłowe to tak zwany “must have”.

Gastronomia mobilna czyli zmywarki gastronomiczne w samolotach i statkach

Profesjonalne zmywarki gastronomiczne znajdują również zastosowanie w tak nietypowych miejscach jak samoloty, pociągi czy też jachty lub motorówki, gdzie ilość miejsca przeznaczona na nie jest niewielka, a wymagania wciąż tak samo wysokie. Są one specjalnie dostosowane do utrudnionych warunków pracy, gdzie poza jakością liczy się także ich uniwersalny charakter.

Kreatywność nie zna granic

Poza wymienionymi przez nas branżami z pewnością jest masa innych, w których można wykorzystać profesjonalne zmywarki gastronomiczne. Firmy prześcigają się w dzisiejszych czasach w jak najlepszym dopasowaniu do klienta i jego potrzeb. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedniego, wiarygodnego producenta i wszystko co byśmy chcieli osiągnąć- będzie możliwe!